پیش نمایش سبحان انکولوژی

مدیرعامل سبحان انکولوژی در نمایشگاه ایران فارما خبر داد

شرکت سبحان انکولوژی در ایران فارما

ورود 10  محصول جدید تا پایال سال 1402 به بازار دارویی کشور

گام بلند سبحان انکولوژی در مسیر صادرات

نمایش دستاوردهای سبحان انکولوژی در هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) به عنوان بزرگترین گردهمایی تخصصی دارویی ایران توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو و با مشارکت گسترده شرکت های داروسازی داخلی و خارجی و سایر نهادهای مرتبط در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد. هدف از این نمایشگاه ارائه جدیدترین داروهای تولیدی و فرصت مناسبی برای ارائه ظرفیت های موجود و توانمندی های کشور توسط صنعتگران در دنیای صنعت دارویی است.

شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های دارویی زیر مجموعه هلدینگ دارویی برکت است که در زمینه تولید داروهای ضدسرطان فعالیت دارد. این شرکت  در هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما که از 5 الی 7 مهر ماه 1402 در مصلی امام خمینی تهران(ره) برپاشده است حضور یافته و منتخبی از محصولات جدید خود را در معرض بازدیدکنندگان قرار داده است.

نمایش دستاوردها، معرفی سبد محصولات شرکت سبحان انکولوژی، مذاکرات تجاری در زمینه صادرات، بازرگانی، ارائه پنل تخصصی، و اعلام برنامه های آتی این شرکت از مهم ترین اهداف سبحان انکولوژی در ایران فارما می توان عنوان کرد.

بازدید وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرپرست محترم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و مدیرعامل محترم گروه دارویی برکت از غرفه سبحان انکولوژی از مهم ترین وقایع نمایشگاه بود.

مدیرعامل شرکت سبحان انکولوژی در حاشیه نشست نمایشگاه بین المللی ایران فارما در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری فانا برنامه های آتی این شرکت در سال جاری در زمینه کسب بازارهای صادراتی اروپا را تشریح کرد. مهندس علی گودرزی تصریح کرد که براساس برنامه پیش بینی شده طی 9 ماه سال مالی، 2 میلیون و 500 هزار دلار صادرات داشته است که این رقم با انتخاب بازارهای جدید صادراتی افزایش چشمگیری خواهد داشت و انتظار می رود میزان صادرات تا پایان سال 1402 از مرز 4 میلیون دلار عبور خواهد کرد که با این مهم رکورد صادرات در گروه دارویی برکت و سبحان انکولوژی را خواهیم زد.

مدیرعامل شرکت سبحان انکولوژی ضمن برشمردن فعالیت های این شرکت در حوزه صادرات و پروژه ها، از فعالیت ها و برنامه های آتی سبحان انکولوژی در سال جاری خبر داد و گفت: این شرکت پس از اتمام دوره کووید-19 که در راستای مسئولیت اجتماعی خود به تولید محصول رمدسیویر پرداخته بود، بلافاصله تولید داروهای ضدسرطان را اولویت فعالیت تخصصی خود قرار داد در راستای توسعه سبد محصولات خود نسبت به کسب مجوز تولید داروهای جدید در حوزه انکولوژی اقدام نمود و طی سال جاری عملکرد مناسبی در حوزه صادراتی داشته است و ضمن اخذ دستاوردهای عالی در مسیر توسعه صادرات گام های بلندی برداشته است.

مدیرعامل سبحان انکولوژی در بخش دیگری از این مصاحبه به انعقاد قرارداد EUGMP اشاره کردند و افزودند اخذ گواهینامه EUGMP مزیت هایی برای این شرکت خواهد داشت که مهم ترین آن ها جواز ورود محصولات سبحان انکولوژی به بازارهای اروپا، اولویت قرار گرفتن این شرکت در مناقصه های بین المللی در وضعیت مشابه با شرکت ها را  عنوان کرد.

مهندس گوردزی در پایان افزود برای اولین بار محموله صادراتی به کشور بولیوی ارسال شده است و به کشورهای فیلیپین و  اندونزی فعالیت صادراتی دارد و امیدواریم تا قبل از پایان سال، به اروپا و کشورهای حوزه آسیای جنوب شرقی صادرات داشته باشیم.

تصریح می گردد که ارائه 10 پنل تخصصی توسط مدیران و داروسازان سبحان انکولوژی و طراحی بوم امید از اقدام های صورت گرفته این شرکت در نمایشگاه مذکور بود.

اضافه می­گردد هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما هر ساله به منظور توسعه مشارکت، همکاری های فناورانه درحوزه دارویی، انتقال ظرفیت ها، توانمندی های صنعت دارو، ایجاد بازار صادراتی، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در حوزه نوآورانه دارویی برگزار می گردد که میزبان شرکت های تولید کننده دارو، شرکت های تولید کننده مواد اولیه دارویی، شرکت های توزیع کننده دارو، شرکت های توزیع کننده تجهیزات و ماشین آلات دارویی، شرکت های خدمات چاپی و بسته بندی دارو، شرکت های تولید کننده دروهای نوترکیب، شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی- تحقیقاتی و پژوهش داروسازی و انجمن هاست.