پیش نمایش سبحان انکولوژی

اعلام برنامه های بلندپروازانه سبحان انکولوژی در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو

مدیرعامل شرکت سبحان انکولوژی در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو، برنامه های بلندپروازانه این شرکت در سال جاری برای تسخیر بازارهای جدید صادراتی را تشریح کرد. مهندس علی گودرزی تصریح کرد که براساس همین برنامه ها شرکت فقط در سه ماهه اول سال جاری نزدیک یک و نیم میلیون دلار صادرات خواهد داشت و این رقم تا پایان سال جاری با انتخاب مقاصد جدید صادراتی افزایش چشمگیری خواهد داشت.

شرکت سبحان انکولوإژی که به صورت تخصصی سرگرم تولید داروهای ضد سرطانی است، به صورت وسیعی در نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران که از 17 تا 20 اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برپا شده است حضور یافته و منتخبی از محصولات جدید خود را در معرض بازدید متخصصان قرار داده است.

پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران اکسپو 2023 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به منظور آشنایی کارشناسان و مردم با دستاوردها و محصولات صادراتی شرکت های گروه توسعه اقتصادی تدبیر در حوزه های دارویی، نفت، پتروشیمی، کشاورزی و صنعتی برگزار شد و داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه دارویی برکت در این نمایشگاه حضور چشمگیری داشت.

معرفی سبد محصولات شرکت سبحان انکولوژی، برنامه توسعه زیرساخت ها در جهت پیاده سازی الزامات کیفی و توسعه سبد محصولات، امکان تولید قراردادی، معرفی مجموعه های همکار در زمینه تولید قراردادی و تولید تحت لیسانس، پتانسیل های

موجود در حوزه صادرات و اشاره به جایگاه صادراتی شرکت در سال 1401 از مهم ترین اهداف این شرکت در نمایشگاه می توان عنوان کرد.

آقای دکتر نوروزی سرپرست محترم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، آقای دکتر سید هاشمی معاون محترم هماهنگی ستاد اجرایی، آقای دکتر برندگی مدیرعامل محترم گروه دارویی برکت و آقای دکتر جمشیدی رئیس محترم هیات مدیره گروه دارویی برکت از غرفه سبحان انکولوژی بازدید کردند.

مدیر عامل شرکت سبحان انکولوژی در این نمایشگاه در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری فانا، ضمن برشمردن فعالیت های این شرکت در حوزه صادراتی، از برنامه ها و اهداف صادراتی سبحان انکولوژی در سال جاری خبر داد و گفت: طی یک سال و نیم اخیر تحولی در حوزه صادراتی این شرکت رخ داد که رتبه اول صادراتی در بین شرکت های گروه دارویی برکت را نصیب همکاران ما کرد. این شرکت همچنین در رتبه بندی اخیری که توسط سندیکای صاحبان صنایع انسانی انجام شده است رتبه چهارم صادرات سال گذشته را دریافت کرده است.

ایشان مهم ترین هدف این شرکت در سال 1402 را 3 میلیون دلار صادرات عنوان کرد و افزود: امیدواریم در سه ماهه نخست امسال به 1،5 میلیون دلار صادرات دست یابیم که این مهم نتیجه حضور در مناقصه ها و توجه به کیفیت محصولات سبحان انکولوژی

است که توانستیم رضایت مشتریان را جلب و بازارهای صادراتی را به دست آوریم.

آقای مهندس گودرزی همچنین اعلام کرد که شرکت سبحان انکولوژی در سال گذشته توانست محصولاتی را به فیلیپین صادر نماید و در حال نهایی کردن صادرات به کشور ونزوئلا هستیم. ایشان از ارسال محموله صادراتی به یکی از کشورهای اروپایی تا پایان سال جاری نیز خبر داد که مقدمه ای برای حضور ایران در بازار بزرگ دارویی اروپا خواهد بود. مدیرعامل سبحان انکولوژی در پایان افزود در صدد حضور جدی در مناقصه های سالانه عراق و سوریه هم هستیم.