پیش نمایش سبحان انکولوژی

بازدید رئیس محترم هیات مدیره گروه سلامت و دارویی برکت از سبحان انکولوژی

شرکت داروسازی سبحان انکولوژی روز 26 اردیبهشت ماه میزبان جناب آقای دکتر عسگری، رئیس محترم هیات مدیره گروه سلامت و دارویی برکت و جناب آقای مهندس مرتضوی مدیرعامل محترم گروه سلامت و برکت و هیات همراه بود.

مدیر عامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی ضمن خوشامدگویی به مهمانان، گزارشی از تعداد نیروهای انسانی متخصص، تاریخچه فعالیت شرکت، اقدام ها و عملکرد، تعداد پروانه های محصولات، مسیر توسعه محصول، محصولات استراتژیک، زیرساخت ها، آمار صادراتی، کسب بازارهای جدید صادراتی، سهم بازار محصولات، تغییر و افزایش تعداد منبع ها در حوزه تحقیق و توسعه را تشریح نمودند. ایشان ضمن اشاره به کسب رتبه چهارم صادرات در کشور، تصریح نمودند که این شرکت در بخش تولید جامدات رشد چشمگیر و قابل ملاحظه ای داشته و به زودی 5 محصول جدید به بازار دارویی کشور وارد خواهد شد.

آقای دکتر محمدپور ضمن پراهمیت شمردن این محصولات که در درمان سرطان تخمدان، سرطان پروستات، سرطان ریه، سرطان کلورکتال، سرطان خون، ضد قارچ و پیوند کاربرد دارند، تاکید نمود که برخی از این محصولات و اشکال دارویی آن برای اولین بار توسط سبحان انکولوژی تولید و وارد بازار دارویی کشور می شوند.

در ادامه جناب آقای دکتر عسگری ضمن تشکر از تلاش و عملکرد مجموعه و ابراز رضایت از اقدام های انجام شده توسط تیم مدیریتی، فعالیت سبحان انکولوژی را به جهت تولید داروهای خاص، متفاوت از سایر شرکت های دارویی عنوان کردند که این مهم موجب تمایز ویژه این شرکت شده است. ایشان در ادامه با توجه به وضعیت حساس بیماران سرطانی نسبت به سایر بیماران تاکید نمودند که هر کمک و گامی که برای بهبود وضعیت این بیماران برداشته می شود، بدون شک منشا خیر و برکت برای همکاران و متخصص این حوزه را به همراه خواهد داشت.

 

در پایان این نشست، برخی از مهم ترین برنامه های سبحان انکولوژی در سال جاری به شرح ذیل عنوان شد:

1-افزایش سهم بازار محصولات هازارد تولیدی

2-توسعه و تولید مواد اولیه دارویی

3-گسترش همکاری های استراتژی شرکت

4- افزایش درآمد و شناسایی بازارهای جدید صادراتی

بازدید از خطوط تولید، تکنیکال، آزمایشگاه ها و انبارهای شرکت و ارائه توضیحات مدیران و متخصصین واحدها از مهم ترین بخش این بازدید بود