شرکت داروسازی سبحان انکولوژی اسپانسر همایش فرصت های اقتصادی ارمنستان شد.

همایش فرصت های اقتصادی ارمنستان با حضور مدیران ارشد اقتصادی در حوزه تولید و تجارت استان گیلان و دیپلمات ارشد سفارت ارمنستان، آقای کاریک گریگوریان در تاریخ هفتم اردیبهشت ماه 1401 در استان گیلان برگزار شد.

آقای دکتر پورحیدری مدير كل محترم اداره صنايع و معادن استان گیلان در همایش فرصت های اقتصادی ارمنستان سخنراني نمودند ، ايشان  ضمن اشاره به اين مساله كه استان گيلان يكي از استان های پویا در زمینه اقتصادی و مبادلات تجاری می باشد ، ارزش دلاري صادرات گیلان در سال گذشته به کشورهای همسايه را اعلام داشته  و در خصوص افزايش ارزش دلاري صادرات در سال جاري إبراز اميدوار نمودند . وی اظهار داشت بخش تولید و تجارت استان گیلان آماده توسعه مراودات تجاری با ارمنستان است .

گفتنی است این نشست با استقبال جمع کثیری از فعالان اقتصادی استان گیلان و با همکاری مرکز آموزش بازرگانی گیلان در راستای پیگیری و تحقق اهداف اقتصادی سفر وزیر محترم صمت به ارمنستان در ماه اسفند سال گذشته برنامه ریزی و انجام شد.

شايان ذكر است كه در ابتداي اين نشست تيزر تبليغاتي شركت داروسازي سبحان آنكولوژي به نمايش درآمد .

در پایان نشست جلسه پرسش و پاسخ جهت برقراری تعاملات اقتصادي انجام پذیرفت.

اضافه می گردد شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به منظور افزایش بازارهای صادراتی خود در حوزه ي أوراسيا ، اسپانسري اين  همایش را به عهده داشت.

 

فهرست