درباره ما

شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام) به عنوان اولین شرکت تولیدکننده داروهای ضد سرطان در خاورمیانه و یکی از مدرن ­­ترین و پیشرفته ترین آن ها در سال 1381 به شماره 193090 در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردید.

عملیات اجرایی این پروژه ملی در زمینی به مساحت تقریبی25000 مترمربع در شهر صنعتی رشت با استفاده از دانش علمی و فنی متخصصان ایرانی و با نظارت شرکت LSMW آلمان که یکی از پیشگامان این عرصه می باشد آغاز گردید. تمامی خطوط تولید و فرآیند های حاکم در این سایت دارویی با رعایت کامل استانداردهای روز دنیا و با استفاده از آخرین فناوری های موجود از نظر طراحی و ماشین آلات تاسیس گردیده و طراحی آن مطابق با استانداردهای cGMP, EMA وWHO  می باشد.

موضوع فعالیت شرکت عبارت است از انجام امور مربوط به توسعه، پیشبرد و ساخت محصولات دارویی به طور مستقیم یا از طریق اشخاص ثالث، تولید، خرید، معاوضه، واردات، فروش، پخش، صادرات، بازاریابی و تجارت به هر طریقی نسبت به محصولات از جمله فرآورده های انکولوژی، اجناس، کالا و مال التجاره های دارویی و شیمیایی از هر قبیل به استثنای مواردی که بموجب قانون ممنوع گردیده است. به موجب پروانه بهره برداری 24/15831 مورخ 05/08/1389 که توسط وزارت صنایع و معادن جهت تولید داروهای ضد سرطان صادر گردیده مقدار ظرفیت سالیانه کارخانه، 5/22 تن اعلام شده است.

شرکت داروسازی سبحان انکولوژی با پشتیبانی پرسنل آموزش دیده و مجرب خود، آخرین دستورالعمل های کیفی  FDA و استانداردهای بین المللی را در ارزیابی محصولات ساخته شده و همچنین در کنترل فرآیند، از خرید مواد اولیه تا انبارداری محصول نهایی به اجرا در می آورد.

پیام مدیرعامل

آیا نتوانستید پاسخ سوال خود را دریافت کنید؟ جهت ارتباط مستقیم با مدیر عامل میتوانید از لینکهای ارتباطی قرار داده شده در زیر پیام استفاده نمایید.

بالندگی و پویایی یک سازمان مرهون پرسنل و میزان تعهد و تجربه آن ها در کار می باشد. در شرکت سبحان انکولوژی که با عنوان اولین سایت تخصصی تولید داروهای انکولوژی و پر خطر در خاورمیانه مطرح است، به لطف این همکاران توانمند، تولید تحت لیسانس با برندهای معتبر جهانی تمایز آشکاری را در خصوص کیفیت محصولات این شرکت در بازار دارویی کشور و منطقه ایجاد کرده است.
با تکیه بر چنین توانایی، صادرات به کشورهای مختلف، همکاری با کمپانی های معتبر دارویی دنیا در زمینه تولید انواع داروهای جدید با بهترین کیفیت در سرلوحه کار شرکت قرار داشته و امید است بتوانیم گام اساسی در کاهش آلام بیماران عزیز بر داریم.

مهندس علی گودرزی

چشم انداز:

تک تک ما اعضای خانواده سبحان انکولوژی برآن شدیم تا با کارایی و تعهد خود سازمانی ایجاد نماییم، پیشرو، نوآور و دانش‌بنیان با فناوری مناسب برای تولید محصولات متنوع پرخطر (Hazardous) و با کیفیت جهت حضور در بازارهای داخلی و خارجی.

ماموریت:

ماموریت ما در چارچوب نظام سلامت، “ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد”  از طرق زیر می باشد به گونه ای که با پایبندی به اصول توسعه پایدار، برای تمامی ذی‌نفعان جهت تحقق رویای جامعه سالم و پرامید، خلق ارزش نماییم:

1- تولید و عرضه فرآورده‌های دارویی با کیفیت و متنوع پرخطر (Hazardous)

2- افزایش سطح آگاهی جامعه

افتخارات ما

null

ISO10004

null

ISO45001

null

ISO30401

null

GMP of Hazardous Oral Solid Dosage Forms Line

null

ISO10002

null

ISO14001

null

GMP of Hazardous Injectable Vials Line

null

ISO9001

null

ISO10015

null

HSE-MS

تیم مدیریت

بیانیه خط مشی

فهرست