اخبار

22
چکیده: به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/09/28 و مجوز شماره 3164122 مورخ 1394/10/21 سازمان بورس و اوراق بهادار نوع شرکت داروسازی سبحان انکولوژی از « سهامی خاص» به « سهامی عام» تبدیل گردید.
28
بازدید مسئولین وزارت بهداشت و کارشناسان  شرکت کیمادیا عراق از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: با توجه به حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در مناقصه صادرات دارو به کشور عراق، کارشناسان عراقي کيماديا در مهر ماه به منظور بازديد و مشاهده توانمندي هاي شرکت، از قسمت هاي مختلف این شرکت بازديد نمودند.
09
تقدیر و تشکر ریاست سازمان غذا و دارو از تولیدات و عرضه محصولات جدید سبحان انکولوژی
چکیده: دکتر رسول دیناروند ریاست سازمان غذا و دارو در بازدید خود از شرکت سبحان  انکولوژی از روند تولید و عرضه بیش از 17  داروی ضد سرطان و تولید محصولات تحت لیسانس شرکت های معتبر بین المللی اطلاع یافتند و از تلاش و دستاوردهای سترگ بدست آمده ابراز رضایت و خشنودی نمودند.
03
گزارش بازدید وزرای محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صنعت ، معدن و تجارت از کارخانه داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: در این مراسم بازدید، مدیر عامل کارخانه داروسازی سبحان انکولوژی با اشاره به فعالیت این شرکت از سال ۹۰ در حوزه تولید داروهای ضد سرطان گفت: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی اولین شرکتی است که توانسته در ایران با فناوری نانو به تولید دارو بپردازد. دکتر سید حمید مصطفوی با اشاره به ۱۶۰ نیروی انسانی شاغل در این کارخانه افزود: در سال ۹۳ تعداد ۷ داروی جدید ب... ادامه »
17
چکیده: يران دومين توليدكننده نانو داروي ضدسرطان در جهان شد تولید انبوه داروی ضد سرطان به نام 'دوكسوروبیسین لیپوزومال' با فناوری نانو روز چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه طی مراسمی در شركت داروسازی سبحان انكولوژی آغاز شد. بهره برداری از خط تولید نانو داروی ضدسرطان برای اولین بار در ایران در شركت سبحان انکولوژی وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) انج... ادامه »
11
محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.
چکیده: محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می ... ادامه »
10
چکیده:   ادامه »
09
خبر اول
چکیده:   ادامه »
07
خبر جدید
چکیده: در این بخش محتوای خبر وارد میشود. در این بخش محتوای خبر وارد میشود.  در این بخش محتوای خبر وارد میشود. در این بخش محتوای خبر وارد میشود.
صفحه 6 از 6ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج