اخبار

16
شرکت برتر در گروه تدبیر
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان شرکت برتر در گروه تدبیر
12
شركت داروسازی سبحان  اُنکولوژی به عنوان هفتمین شرکت داروسازی به فرابورس ایران آمد
چکیده: شركت داروسازی سبحان اُنکولوژی به عنوان هفتمین شرکت داروسازی به فرابورس ایران آمد با کشف قیمت 2900 ریالی دارو سازی سبحان انکولوژی، به عنوان هفتمین شرکت داروسازی وارد بازار فرابورس ایران شد. 23 میلیون سهم از مجموع 38 میلیون و 100 هزار سهم "دسانکو"، مربوط به فرایند کشف قیمت بود و 15 میلیون و ‏‏100 هزار سهم نیز متعلق به معامله‌گران ... ادامه »
05
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده داروهای ضدسرطان در کشور به زودی با نماد «دسانکو» در فرابورس عرضه می‌شود. مدیرعامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی با بیان اینکه در سال94 انتظار داریم بیش از 82 میلیارد تومان فروش داشته باشیم، تاکید کرد: با توجه به اینکه کل حجم بازار محصولات انکولوژی در ایران حدود &zw... ادامه »
30
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی موفق به دریافت 8 پروانه محصول جدید از سازمان غذا و دارو به شرح ذیل شد: قرص های ایماتینیب (100 و 400 میلی گرم)، قرص ارلوتینیب (100 و 150 میلی گرم)، کپسول لنالیدومید(10 و 25 میلی گرم)، قرص بیکالوتامید(50 و 150 میلی گرم)
22
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در دومین دوره نمایشگاه صنفی و صنعتی استان گیلان
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در دومین دوره نمایشگاه صنفی و صنعتی استان گیلان که به مناسبت گرامیداشت دهه ی مبارک فجر برگزار شد، حضور داشت. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه، ارائه آخرین دستاوردها و معرفی ظرفیت‌های استان گیلان در عرصه تولید و تجارت و نیز ترویج فرهنگ مصرف کالاهای تولید داخل و حمایت از تولید ملی است که از اهداف مهم اقتصاد مقاومتی... ادامه »
21
چکیده: انتخابات هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن دارویی و شیمایی استان گیلان در تاریخ 21 بهمن ماه برگزار شد و در این انتخابات آقای دکتر مصطفوی به عنوان عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن دارویی و شیمیایی استان انتخاب شد.
21
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در جشن خیریه لبخند
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در جشن خیریه لبخند که با هدف کمک به کودکان سرطانی عصر سه شنبه 20 بهمن ماه 1394 در مرکز آموزشی- درمانی الزهرا(س) بیمارستان 17 شهریور رشت برگزار شد، حضور یافت. در این جشن که با همت گروه لبخند و با حضور جمعی از مسولان، خیران و کودکان سرطانی استان گیلان برگزار شد، ضمن اجرای برنامه های متنوع و شاد، دست ساخته هایی برای فروش ... ادامه »
18
همزمان با گرامیداشت دهه ی مبارک فجر  سومین دوره نمایشگاه کتاب در شرکت داروسازی سبحان انکولوژی برپا شد
چکیده: سومین دوره نمایشگاه کتاب در ایام ا... دهه ی مبارک فجر در محل کارخانه برپا شد. این نمایشگاه توسط موسسه نمایشگاهی آریا کتاب شمال با تخفیف ویژه برگزار شد. خاطر نشان می سازد بن کتاب توسط هیات مدیره محترم شرکت به کارکنان تا سقف 400،000 ریال اختصاص یافته است.  هدف از برگزاری این نمایشگاه را می توان گسترش فرهنگ مطالعه، کتاب خوانی و ارتقای سطح آگاه... ادامه »
01
چکیده: دو عضو جدید هیات مدیره سبحان انکولوژی منصوب شدند. آقای ابوالقاسم نوری بعنوان عضو هیات مدیره موظف و آقای علی رستمیان بعنوان عضو دیگر هیات مدیره سبحان انکولوژی منصوب شدند. ضمناً از خدمات آقایان سید محمد علی قدسی و دکتر پیام مسلمی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
27
تقدیر از سبحان انکولوژی در چهارمین همایش ملی تقدیر از آزمایشگاه های برتر کشور
چکیده: چهارمین همایش ملی تقدیر از آزمایشگاه های برتر کشور در تاریخ 26 دی ماه در سالن ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ریاست سازمان غذا و دارو و جمعی از مسئولین برگزار شد. ااز اهداف مهم برگزاری این همایش اعلام شاخص های مهمی است که یک آزمایشگاه با رعایت آن می تواند لوح کیفیت و استاندارد لازم را از ضوا... ادامه »
صفحه 5 از 6ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج