اخبار

11
کسب مدال طلای دومین جشنواره بین المللی عکاسی صربستان توسط همکار سبحان انکولوژی
چکیده:   دومین دوره جشنواره بین المللی عکاسی Desire 2017 صربستان در شش بخش با موضوع های آزاد رنگی، آزاد تک رنگ، عکس های سفر، فوتوژورنالیسم، طبیعت و پرتره برگزار شد و آقای امین مهدوی با عکس "ستایش" از ایران موفق به کسب مدال طلای مسابقات بین المللی عکاسی صربستان (GPU) در بخش پرتره شد. این مسابقه با هدف ایجاد فرصت های جدیدی برای عکاسان سراسر دنیا برای... ادامه »
20
سبحان انکولوژی موفق به اخذ گواهی تایید GMP از وزارت بهداشت کشور اوگاندا شد.
چکیده: پیرو بازدید بازرسان رسمی وزارت بهداشت کشور اوگاندا در مرداد ماه سال 1395، شرکت سبحان انکولوژی موفق به اخذ گواهی رسمی تاییدیه GMP از وزارت بهداشت اوگاندا شد. همچنین در راستای ایجاد بازار صادراتی در اوگاندا، از مدیر کل سازمان تدارکات دارویی و تجهیزات پزشکی آن کشور در اردیبهشت ماه سال 1396 دعوت بعمل امد تا از کارخانه سبحان انکولوژی بازدید نمایند که من... ادامه »
20
بازدید کارشناسان وزارت بهداشت لبنان از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: کارشناسان دارویی وزارت بهداشت کشور لبنان یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه در صدر هیاتی 13 نفره از شرکت سبحان انکولوژی بازدید نمودند. در این بازدید که به منظور اشنایی با محصولات شرکت، ثبت محصول و همکاری در زمینه صادرات دارو انجام شده است، رئیس و دبیر انجمن داروسازان و تعدادی از کارشناسان وزارت بهداشت لبنان حضور داشتند. کارشناسان ازبخش های مختلف تولید و تکن... ادامه »
31
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
31
سبحان انکولوژی گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد.
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی با استعانت از الطاف الهی پس از انکه عملکرد سال 1394 این شرکت مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفت، براساس ایین نامه اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان و به استناد مصوبه کمیته فنی مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، شایسته ی احراز دریافت گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. 
30
چکیده: همایش بزرگداشت هفته کارگر، در روز نهم اردیبهشت ماه در سالن همایش کانون پرورش فکری نوجوانان استان گیلان برگزار شد. این همایش با حضور استاندار محترم گیلان ، جامعه کارگری و کارفرمایی استان برگزارشد و ازکارگران و کارفرمایان نمونه استان تجلیل و قدردانی شد. خاطرنشان می سازد ازمدیرعامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان کارفرمای نمونه و اقایان مهندس مح... ادامه »
10
چهارمين دوره نمايشگاه كتاب به مناسبت دهه مبارك فجر برپا شد
چکیده: چهارمين دوره نمايشگاه كتاب به مناسبت سي و هشتمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران و فرارسيدن ايام دهه مبارك فجر در شركت سبحان انكولوژي برپا شد. از مهم ترين اهداف برگزاري نمايشگاه ،ارتقاي شاخص هاي فرهنگي و گسترش فرهنگ كتابخواني عنوان شده است. اين نمايشگاه توسط موسسه نمايشگاهي آريا كتاب شمال با تخفيف ويژه برگزار شد.
25
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در چهارمین جشن خیریه لبخند با هدف کمک به بیماران سرطانی
چکیده: چهارمین جشن خیریه لبخند ویژه کودکان مبتلا به سرطان عصر روز چهارشنبه 20 بهمن ماه  1395 در مرکز آموزشی- درمانی الزهرا(س) - مرکز نگهداری از کودکان مبتلا به سرطان در استان گیلان - برگزار شد. این جشن که با همت گروه خیریه لبخند و با حضور جمعی از مسولان، خیرین و بیماران سرطانی استان برگزار شد، ضمن اجرای برنامه های متنوع، دست ساخته هایی برای فروش و ک... ادامه »
24
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در سومین دوره نمایشگاه تخصصی صنفی - صنعتی استان گیلان
چکیده: همزمان با ایام دهه­ی مبارک فجر سومین دوره نمایشگاه تخصصی صنفی- صنعتی توانمندی‌های شرکت شهرک‌های صنعتی و اتاق بازرگانی گیلان در رشت برپا شد. ارائه آخرین دستاوردها و معرفی توانمندی های تولیدی و ایجاد زمینه های توسعه کسب و کار در راستای حمایت از تولید داخلی، شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه های آنان، فرصت جذب سرمایه گذار و توس... ادامه »
19
در اولین دوره جایزه تعالی و پیشرفت، شرکت داروسازی سبحان انکولوژی موفق به اخذ تقدیرنامه دو ستاره شد.
چکیده: اولین دوره جایزه تعالی و پیشرفت با حضور مدیران و روسای نهادهای اقتصادی- اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با هدف پیوند صنعت و دانشگاه برگزار و شرکت های برگزیده معرفی شدند. در این مراسم که در تاریخ 10 بهمن ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه شهیدبهشتی برگزار شد، به شرکت های برگزیده گواهی تعهد به تعالی و تقدیرنامه تعالی اهدا گردید. شرکت داروسازی ... ادامه »
صفحه 3 از 6ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج