اخبار

(آرشیو نویسنده کاربر ارشد)

21
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در جشن خیریه لبخند
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در جشن خیریه لبخند که با هدف کمک به کودکان سرطانی عصر سه شنبه 20 بهمن ماه 1394 در مرکز آموزشی- درمانی الزهرا(س) بیمارستان 17 شهریور رشت برگزار شد، حضور یافت. در این جشن که با همت گروه لبخند و با حضور جمعی از مسولان، خیران و کودکان سرطانی استان گیلان برگزار شد، ضمن اجرای برنامه های متنوع و شاد، دست ساخته هایی برای فروش ... ادامه »
18
همزمان با گرامیداشت دهه ی مبارک فجر  سومین دوره نمایشگاه کتاب در شرکت داروسازی سبحان انکولوژی برپا شد
چکیده: سومین دوره نمایشگاه کتاب در ایام ا... دهه ی مبارک فجر در محل کارخانه برپا شد. این نمایشگاه توسط موسسه نمایشگاهی آریا کتاب شمال با تخفیف ویژه برگزار شد. خاطر نشان می سازد بن کتاب توسط هیات مدیره محترم شرکت به کارکنان تا سقف 400،000 ریال اختصاص یافته است.  هدف از برگزاری این نمایشگاه را می توان گسترش فرهنگ مطالعه، کتاب خوانی و ارتقای سطح آگاه... ادامه »
01
چکیده: دو عضو جدید هیات مدیره سبحان انکولوژی منصوب شدند. آقای ابوالقاسم نوری بعنوان عضو هیات مدیره موظف و آقای علی رستمیان بعنوان عضو دیگر هیات مدیره سبحان انکولوژی منصوب شدند. ضمناً از خدمات آقایان سید محمد علی قدسی و دکتر پیام مسلمی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
27
تقدیر از سبحان انکولوژی در چهارمین همایش ملی تقدیر از آزمایشگاه های برتر کشور
چکیده: چهارمین همایش ملی تقدیر از آزمایشگاه های برتر کشور در تاریخ 26 دی ماه در سالن ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ریاست سازمان غذا و دارو و جمعی از مسئولین برگزار شد. ااز اهداف مهم برگزاری این همایش اعلام شاخص های مهمی است که یک آزمایشگاه با رعایت آن می تواند لوح کیفیت و استاندارد لازم را از ضوا... ادامه »
22
چکیده: به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/09/28 و مجوز شماره 3164122 مورخ 1394/10/21 سازمان بورس و اوراق بهادار نوع شرکت داروسازی سبحان انکولوژی از « سهامی خاص» به « سهامی عام» تبدیل گردید.
28
بازدید مسئولین وزارت بهداشت و کارشناسان  شرکت کیمادیا عراق از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: با توجه به حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در مناقصه صادرات دارو به کشور عراق، کارشناسان عراقي کيماديا در مهر ماه به منظور بازديد و مشاهده توانمندي هاي شرکت، از قسمت هاي مختلف این شرکت بازديد نمودند.
09
تقدیر و تشکر ریاست سازمان غذا و دارو از تولیدات و عرضه محصولات جدید سبحان انکولوژی
چکیده: دکتر رسول دیناروند ریاست سازمان غذا و دارو در بازدید خود از شرکت سبحان  انکولوژی از روند تولید و عرضه بیش از 17  داروی ضد سرطان و تولید محصولات تحت لیسانس شرکت های معتبر بین المللی اطلاع یافتند و از تلاش و دستاوردهای سترگ بدست آمده ابراز رضایت و خشنودی نمودند.
17
چکیده: يران دومين توليدكننده نانو داروي ضدسرطان در جهان شد تولید انبوه داروی ضد سرطان به نام 'دوكسوروبیسین لیپوزومال' با فناوری نانو روز چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه طی مراسمی در شركت داروسازی سبحان انكولوژی آغاز شد. بهره برداری از خط تولید نانو داروی ضدسرطان برای اولین بار در ایران در شركت سبحان انکولوژی وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) انج... ادامه »
11
محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.
چکیده: محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می ... ادامه »
10
چکیده:   ادامه »
صفحه 4 از 5ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج