اخبار

(آرشیو نویسنده کاربر ارشد)

03
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1394/12/29
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1394/12/29
29
آگهی لغو مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
چکیده: آگهی لغو مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
21
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
16
چکیده: همایش روز بزرگداشت بسیج کارگری در نهم اردیبهشت ماه در سالن همایش کانون بسیج جوانان استان گیلان برگزار شد. این همایش که در راستای اولین کنگره ملی 8000 شهید استان برگزار شد، از کارگران و کارفرمایان نمونه، خانواده های معظم شهداء، بازنشستگان نمونه کارگر تجلیل و قدردانی شد. خاطر نشان می سازد در این همایش از مدیر عامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنو... ادامه »
16
شرکت برتر در گروه تدبیر
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان شرکت برتر در گروه تدبیر
12
شركت داروسازی سبحان  اُنکولوژی به عنوان هفتمین شرکت داروسازی به فرابورس ایران آمد
چکیده: شركت داروسازی سبحان اُنکولوژی به عنوان هفتمین شرکت داروسازی به فرابورس ایران آمد با کشف قیمت 2900 ریالی دارو سازی سبحان انکولوژی، به عنوان هفتمین شرکت داروسازی وارد بازار فرابورس ایران شد. 23 میلیون سهم از مجموع 38 میلیون و 100 هزار سهم "دسانکو"، مربوط به فرایند کشف قیمت بود و 15 میلیون و ‏‏100 هزار سهم نیز متعلق به معامله‌گران ... ادامه »
05
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده داروهای ضدسرطان در کشور به زودی با نماد «دسانکو» در فرابورس عرضه می‌شود. مدیرعامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی با بیان اینکه در سال94 انتظار داریم بیش از 82 میلیارد تومان فروش داشته باشیم، تاکید کرد: با توجه به اینکه کل حجم بازار محصولات انکولوژی در ایران حدود &zw... ادامه »
30
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی موفق به دریافت 8 پروانه محصول جدید از سازمان غذا و دارو به شرح ذیل شد: قرص های ایماتینیب (100 و 400 میلی گرم)، قرص ارلوتینیب (100 و 150 میلی گرم)، کپسول لنالیدومید(10 و 25 میلی گرم)، قرص بیکالوتامید(50 و 150 میلی گرم)
22
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در دومین دوره نمایشگاه صنفی و صنعتی استان گیلان
چکیده: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در دومین دوره نمایشگاه صنفی و صنعتی استان گیلان که به مناسبت گرامیداشت دهه ی مبارک فجر برگزار شد، حضور داشت. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه، ارائه آخرین دستاوردها و معرفی ظرفیت‌های استان گیلان در عرصه تولید و تجارت و نیز ترویج فرهنگ مصرف کالاهای تولید داخل و حمایت از تولید ملی است که از اهداف مهم اقتصاد مقاومتی... ادامه »
21
چکیده: انتخابات هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن دارویی و شیمایی استان گیلان در تاریخ 21 بهمن ماه برگزار شد و در این انتخابات آقای دکتر مصطفوی به عنوان عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن دارویی و شیمیایی استان انتخاب شد.
صفحه 3 از 5ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج