اخبار

(آرشیو نویسنده کاربر ارشد)

31
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
25
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در چهارمین جشن خیریه لبخند با هدف کمک به بیماران سرطانی
چکیده: چهارمین جشن خیریه لبخند ویژه کودکان مبتلا به سرطان عصر روز چهارشنبه 20 بهمن ماه  1395 در مرکز آموزشی- درمانی الزهرا(س) - مرکز نگهداری از کودکان مبتلا به سرطان در استان گیلان - برگزار شد. این جشن که با همت گروه خیریه لبخند و با حضور جمعی از مسولان، خیرین و بیماران سرطانی استان برگزار شد، ضمن اجرای برنامه های متنوع، دست ساخته هایی برای فروش و ک... ادامه »
24
حضور شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در سومین دوره نمایشگاه تخصصی صنفی - صنعتی استان گیلان
چکیده: همزمان با ایام دهه­ی مبارک فجر سومین دوره نمایشگاه تخصصی صنفی- صنعتی توانمندی‌های شرکت شهرک‌های صنعتی و اتاق بازرگانی گیلان در رشت برپا شد. ارائه آخرین دستاوردها و معرفی توانمندی های تولیدی و ایجاد زمینه های توسعه کسب و کار در راستای حمایت از تولید داخلی، شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه های آنان، فرصت جذب سرمایه گذار و توس... ادامه »
19
در اولین دوره جایزه تعالی و پیشرفت، شرکت داروسازی سبحان انکولوژی موفق به اخذ تقدیرنامه دو ستاره شد.
چکیده: اولین دوره جایزه تعالی و پیشرفت با حضور مدیران و روسای نهادهای اقتصادی- اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با هدف پیوند صنعت و دانشگاه برگزار و شرکت های برگزیده معرفی شدند. در این مراسم که در تاریخ 10 بهمن ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه شهیدبهشتی برگزار شد، به شرکت های برگزیده گواهی تعهد به تعالی و تقدیرنامه تعالی اهدا گردید. شرکت داروسازی ... ادامه »
19
امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی گیلان با  شرکت داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شرکت داروسازی سبحان انکولوژی  در راستای توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت امضاء شد. در همین راستا آقای دکتر یوسف زاده رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هیات همراه از خط تولید کارخانه سبحان انکولوژی بازدید نمودند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، شرکت داروسازی سبحان انکولوژی را از بزرگترین کارخانه... ادامه »
02
بازدید GMP وزارت بهداشت اوگاندا از خطوط تولیدی سبحان انکولوژی
چکیده: هیئت 3 نفره وزارت بهداشت اوگاندا در مردادماه 95 از خطوط تولیدی جامدات و تزریقی کارخانه سبحان انکولوژی بازید کرده و برآورد مطلوبی از کامل بودن تمام مستندات و سطح مطلوب رعایت استانداردهای GMP در این شرکت داشنتد.
12
آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
چکیده: آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
07
چکیده: گزارش توجیهی افزایش سرمایه و بازرس قانونی و بیانیه
06
چکیده: صورتهای مالی حسابرسی شده سالهای 1392، 1393و 1394
16
تقدیر از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در سومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان
چکیده: این همایش در تاریخ چهارم خرداد ماه با حضور معاون محترم وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، استاندار محترم گیلان و جمعی از مسئولین استانی در استانداری گیلان برگزارشد. در این همایش از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی با اعطای تندیس و گواهینامه­ی رعایت حقوق مصرف کنندگان تقدیر شد.
صفحه 2 از 5ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج