اخبار

14
برگزاری مراسم رونمایی از مکمل تخصصی دارویی اَوِمار برای بیماران مبتلا به سرطان
چکیده: مکملاَوِمار(avemar) به عنوان تنها مکمل تخصصی بیماری سرطان  در ایران، برای اولین بار توسط شرکت سبحان انکولوژی وارد کشور شده است. این مکمل با اخذ تاییدیه امنیت غذایی از سازمان غذا و دارو آمریکا در حال حاضر در کشورهای اروپایی و آمریکا در بیماران مبتلا به سرطان استفاده می گردد. مکمل اومار با کاهش عوارض درمان دارویی سرطان باعث تسریع روند بهبودی بیم... ادامه »
12
تقدیر از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در کنگره سرطان غرب آسیا
چکیده: در کنگره سرطان غرب آسیا (WACC 2017) که توسط انجمن سرطان ایران برگزار شد، از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان یکی از حامیان برتر برنامه تقدیر گردید. در این کنگره علاوه بر حضور پزشکان و اساتید برجسته سرطان و  گردآوری آخرین نتایج تحقیقات علمی جامعه پزشکی، زمینه مشارکت و همفکری صاحبنظران و متخصصان رشته‌های مختلف و تمامی مجموعه‌... ادامه »
04
سبحان انکولوژی نخستین تولیدکننده لنالیدوماید در ایران
چکیده: طی مراسمی دو داروی بورتزومیب و لنالیدوماید برای درمان خط اول بیماران سرطان خون مالتیپل میلوما توسط شرکت داروسازی سبحان انکولوژی لانچ شدند. این مراسم در حضور پروفسور اردشیر قوام‌زاده پدر انکولوژی و پیوند مغز استخوان ایران، نماینده وزارت بهداشت، نماینده وزارت ارشاد، دانشگاه تهران، دانشگاه بهشتی و جمعی از انکولوژیست‌های ایران و ۲۰ کشور جهان ... ادامه »
04
کمک کارکنان شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به مناطق زلزله زده غرب کشور
چکیده: در پی وقوع حادثه دلخراش زلزله در مناطق غربی کشور و خسارات وارده که منجر به جان باختن و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان شده است، کارکنان شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در جهت حمایت و همدردی با همنوعان و هموطنان عزیز آسیب دیده این حادثه، 100 تخته پتو خریداری و به آن مناطق ارسال نمودند. امیدواریم شهر های زلزله زده هر چه سریع تر به شرایط عاد... ادامه »
04
بازدید رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان از شرکت سبحان انکولوژی
چکیده:   رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی بازدید نمودند. ابتدا جلسه ای با حضور معاونین، مدیران و امام جماعت محترم شرکت سبحان انکولوژی برگزار شد و گزارش مبسوطی از اقدام ها و فعالیت های فرهنگی انجام شده در شرکت ارائه شد. در ادامه حجت الاسلام حاج آقا حجازی با حضور در جمع نمازگزاران شرکت و اقامه نماز ظهر و عصر، مطالبی پیر... ادامه »
03
نیم‌‌قرن پس از فاجعه شانسی دوباره، برای تالیدوماید
چکیده: ر این رویداد که با استقبال بسیار خوبی از سوی دانشجویان و اساتید رشته داروسازی مواجه شد با شیوه‌ای متفاوت، جالب و تحسین برانگیز به تاریخچه داروی بحث برانگیز تالیدوماید پرداخته شد. شیوه اجرای این برنامه در سطحی بود که از یک گروه دانشجویی انتظار نمی‌رفت که کاری با چنین کیفیتی ارائه کنند. جمعا حدود 650 نفر در این رویداد حضور داشتند. این رو... ادامه »
11
کسب مدال طلای دومین جشنواره بین المللی عکاسی صربستان توسط همکار سبحان انکولوژی
چکیده:   دومین دوره جشنواره بین المللی عکاسی Desire 2017 صربستان در شش بخش با موضوع های آزاد رنگی، آزاد تک رنگ، عکس های سفر، فوتوژورنالیسم، طبیعت و پرتره برگزار شد و آقای امین مهدوی با عکس "ستایش" از ایران موفق به کسب مدال طلای مسابقات بین المللی عکاسی صربستان (GPU) در بخش پرتره شد. این مسابقه با هدف ایجاد فرصت های جدیدی برای عکاسان سراسر دنیا برای... ادامه »
20
سبحان انکولوژی موفق به اخذ گواهی تایید GMP از وزارت بهداشت کشور اوگاندا شد.
چکیده: پیرو بازدید بازرسان رسمی وزارت بهداشت کشور اوگاندا در مرداد ماه سال 1395، شرکت سبحان انکولوژی موفق به اخذ گواهی رسمی تاییدیه GMP از وزارت بهداشت اوگاندا شد. همچنین در راستای ایجاد بازار صادراتی در اوگاندا، از مدیر کل سازمان تدارکات دارویی و تجهیزات پزشکی آن کشور در اردیبهشت ماه سال 1396 دعوت بعمل امد تا از کارخانه سبحان انکولوژی بازدید نمایند که من... ادامه »
20
بازدید کارشناسان وزارت بهداشت لبنان از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: کارشناسان دارویی وزارت بهداشت کشور لبنان یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه در صدر هیاتی 13 نفره از شرکت سبحان انکولوژی بازدید نمودند. در این بازدید که به منظور اشنایی با محصولات شرکت، ثبت محصول و همکاری در زمینه صادرات دارو انجام شده است، رئیس و دبیر انجمن داروسازان و تعدادی از کارشناسان وزارت بهداشت لبنان حضور داشتند. کارشناسان ازبخش های مختلف تولید و تکن... ادامه »
31
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(سهامی عام)
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج