اخبار

07
تقدیر و تشکر ریاست سازمان غذا و دارو از تولیدات و عرضه محصولات جدید سبحان انکولوژی
چکیده: دکتر رسول دیناروند ریاست سازمان غذا و دارو در بازدید خود از شرکت سبحان  انکولوژی از روند تولید و عرضه بیش از 17  داروی ضد سرطان و تولید محصولات تحت لیسانس شرکت های معتبر بین المللی اطلاع یافتند و از تلاش و دستاوردهای سترگ بدست آمده ابراز رضایت و خشنودی نمودند.
03
گزارش بازدید وزرای محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صنعت ، معدن و تجارت از کارخانه داروسازی سبحان انکولوژی
چکیده: در این مراسم بازدید، مدیر عامل کارخانه داروسازی سبحان انکولوژی با اشاره به فعالیت این شرکت از سال ۹۰ در حوزه تولید داروهای ضد سرطان گفت: شرکت داروسازی سبحان انکولوژی اولین شرکتی است که توانسته در ایران با فناوری نانو به تولید دارو بپردازد. دکتر سید حمید مصطفوی با اشاره به ۱۶۰ نیروی انسانی شاغل در این کارخانه افزود: در سال ۹۳ تعداد ۷ داروی جدید ب... ادامه »
17
چکیده: يران دومين توليدكننده نانو داروي ضدسرطان در جهان شد تولید انبوه داروی ضد سرطان به نام 'دوكسوروبیسین لیپوزومال' با فناوری نانو روز چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه طی مراسمی در شركت داروسازی سبحان انكولوژی آغاز شد. بهره برداری از خط تولید نانو داروی ضدسرطان برای اولین بار در ایران در شركت سبحان انکولوژی وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) انج... ادامه »
11
محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.
چکیده: محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد.محتوای خبر در این بخش قرار می گیرد. محتوای خبر در این بخش قرار می ... ادامه »
10
چکیده:   ادامه »
09
خبر اول
چکیده:   ادامه »
07
خبر جدید
چکیده: در این بخش محتوای خبر وارد میشود. در این بخش محتوای خبر وارد میشود.  در این بخش محتوای خبر وارد میشود. در این بخش محتوای خبر وارد میشود.
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج