اخبار

25
آگهی مناقصه غذا
چکیده: آگهی مناقصه غذا
08
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی
09
در راستای ارزیابی دو سالانه GMP،بازرسان شرکت سنوفی از سبحان انکولوژی بازدید نمودند.
چکیده: بازرسان شرکت سانوفی از تاریخ 24 تیر ماه به مدت چهار روز از شرکت داروسازی سبحان انکولوژی بازدید نمودند. این بازدید که به منظور ارزیابی دو سالانهGMP و بررسی روند پیشرفت سبحان انکولوژی در جهت تولید فرآورده­های دارویی ضدسرطان انجام شده است، بازرسان شرکت سنوفی، بخش­های مختلف تولید، آزمایشگاه، تضمین کیفیت، انبار و تکنیکال را مورد ارزیابی قرار دادند.
09
در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان؛ سبحان انکولوژی موفق به اخذ گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
چکیده: پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تاریخ 27 تیر ماه 1397 با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در استانداری گیلان برگزار شد. در این همایش که رئیس محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، رئیس محترم سازمان حمایت از مصرف کنندگان، جمعی از مسئولین و  مدیران واحدهای صنعتی استان حضور داشتند، شرکت د... ادامه »
06
تقدیر از سبحان انکولوژی در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت ومعدن
چکیده: همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با حضور استاندار محترم گیلان، معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور، جمعی از مسئولین و مدیران واحدهای صنعتی استان برگزار شد و از فعالان برتر بخش صنعت و معدن استان تقدیر بعمل آمد. تصریح می­گردد شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در بخش HSE به عنوان واحد نمونه سال 97 انتخاب شد.
27
چکیده: احتراما به استحضار سهامداران محترم می رساند انتخابات اعضا هیئت مدیره شرکت داروسازی سبحان انکولوژی (سهامی عام) در دستور جلسه مجمع عمومی عادی سال مالی 1396 قرار دارد.  هیئت مدیره شرکت داروسازی سبحان انکولوژی (سهامی عام)
12
بازدید مدیرعامل محترم شرکت گروه سرمایه گذاری البرز از سبحان انکولوژی
چکیده: مدیر عامل محترم شرکت گروه سرمایه گذاری البرز و هیات همراه در هشتم اسفند ماه 96 از کارخانه سبحان انکولوژی بازدید نمودند. آقایان دکتر شیرازی، دکتر بهارستان و دکتر آرین نژاد در بازدید خود از بخش های مختلف تولید، آزمایشگاه و فنی و مهندسی، از روند تولید و عرضه داروهای ضدسرطان و تولید محصولات تحت لیسانس شرکت های معتبر بین المللی اطلاع یافته و از تلاش و ... ادامه »
11
انتخاب مدیر عامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی به عنوان مدیر سطح الف در جشنواره تجلیل از مدیران خلاق و نوآور استان گیلان
چکیده: مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان با هدف ترویج مصرف کالاهای تولید داخل و در راستای موضوع ماده 8 قانون رفع موانع تولید در سال اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال، جشنواره تجلیل از مدیران خلاق و نوآور استان را با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و بنیاد نخبگان استان برگزار نمود.  دراین جشنواره که با حضور مسئولین و مدیران ارشد شرکت های تولیدی- صنعتی است... ادامه »
05
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه
چکیده: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه
13
برگزاری مراسم رونمایی از مکمل تخصصی دارویی اَوِمار برای بیماران مبتلا به سرطان
چکیده: مکمل اَوِمار(avemar) به عنوان تنها مکمل تخصصی بیماری سرطان  در ایران، برای اولین بار توسط شرکت سبحان انکولوژی وارد کشور شده است. این مکمل با اخذ تاییدیه امنیت غذایی از سازمان غذا و دارو آمریکا در حال حاضر در کشورهای اروپایی و آمریکا در بیماران مبتلا به سرطان استفاده می گردد. مکمل اومار با کاهش عوارض درمان دارویی سرطان باعث تسریع روند بهبو... ادامه »
صفحه 1 از 6ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  بعدی   انتها   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج